Дата: від до Скинути

Шановні медичні працівники! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Ваша місія складна і відповідальна, а праця вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань, душевної щедрості. Ви гідні вічної почесті і неземних нагород. Ваша професійна турбота і увага дозволяють відновити здоров’я і впевненість у собі, а доброта і милосердя лікують часом краще будь яких ліків, тож дозвольте висловити всім вам, хто має відношення до цього непростого ремесла, безмежну повагу і безмежну вдячність. Бажаємо вам злагодженого колективу, комфорту робочих місць, успішних результатів вашої роботи, щасливих посмішок пацієнтів і кар’єрного просування, міцного здоров’я, фінансового благополуччя та, звичайно ж, професійних перемог і досягнень!

11:02 20.06.2021

Оголошення. З 13 по 17 червня 2021 року в ранішній та вечірній період на полях ТОВ "Знам'янська агропромислова компанія",що на території с.Диківка, буде проводитись обробіток пестицидами посівів озимої пшениці.

14:38 11.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ до відома жителів Пантаївської селищної територіальної громади

17 червня 2021 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні Пантаївської селищної ради відбудеться виїзний прийом громадян головою Олександрійської районної державної адміністрації Ольгою  КОРІНЕНКО та головою Олександрійської районної ради  Сергієм РАКУТОЮ.

16:16 10.06.2021

ТОВ "Прогрес" повідомляє що з 09.06.2021р. по 13.06.2021р. в ранішні та вечірні години поблизу села Диківка буде проводитись обробіток полів кукурудзи отрутохімікатами,а саме обприскування шланговими обприскувачами гербіцидами Віжн Нео та Лаудіс

ТОВ "Прогрес" повідомляє що з 09.06.2021р. по 13.06.2021р. в ранішні та вечірні години поблизу селп Диківка буде проводитись обробіток полів кукурудзи отрутохімікатами,а саме опприскування шланговими оприскувачами гербіцидами Віжн Нео та Лаудіс

15:53 08.06.2021