Пантаївська громада
Кіровоградська область, Олександрійський район

Адміністративні послуги, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг

 

Адміністративні послуги, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг

Послуги відділу "Центр надання адміністративних послуг" апарату селищної ради

1. Декларування/реєстрація місця проживання.

2. Декларування/реєстрація місця проживання дитини до 14 років.

3. Зняття з реєстрації місця проживання.

4. Видача витягу з Реєстру територіальної громади.

5. Довідка про підтвердження факту перебування особи на утриманні.

6. Видача довідки про спільне проживання та ведення спільного господарства громадян на момент  смерті одного з них (для виплати недоотриманої пенсії померлого).

7. Видача довідки про спільне проживання громадян на момент  смерті одного з них.

8. Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

9. Видача довідки про фактичне місце проживання.

10. Видача довідки про спільне проживання  матері (батька) і дитини.

11. Видача довідки про склад зареєстрованих громадян за даною адресою на момент відчуження нерухомого майна.

12. Видача довідки про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей.

13. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.

14. Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням).

15. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

16. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

17. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).

18. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації).

19. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

20. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

21. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

22. Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

23. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

24. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

25. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).

26. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації).

27. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

28. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

29. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

30. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

31. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

32. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

33. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи–підприємця у разі її смерті.

34. Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля.

35. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

Послуги служби у справах дітей селищної ради

36. Надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають  діти.

37. Надання рішення про визначення одному з батьків, що проживає окремо від дитини, способів участі у її вихованні та усунення перешкод у спілкуванні.

38. Надання рішення про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

39. Надання рішення про визначення місця проживання дитини.

40. Надання рішення про надання повної цивільної дієздатності.

 

Послуги сектору земельних ресурсів, комунальної власності відділу земельних ресурсів, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату селищної ради

41. Надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

42. Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок.

43. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, постійне користування або оренду.

44. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового

призначення земельної ділянки.

45. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність, постійне користування або в оренду земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності.

46. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

47. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок.

48. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її

цільового призначення.

49. Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності (на яких розміщено об’єкти нерухомого майна, що є власністю  покупця цієї ділянки), межі якої визначені в натурі, без зміни її цільового призначення.

50. Поновлення (продовження) договору оренди земельної ділянки.

51. Внесення змін до діючого договору оренди земельної ділянки.

52. Припинення права користування земельною ділянкою (вилучення земельної ділянки, добровільної відмови, розірвання/припинення договору оренди землі, припинення права постійного користування.

53. Надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду.

54. Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві.

55. Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок.

56. Видача довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства.

 

Послуги сектору містобудування, архітектури та екологічної безпеки апарату селищної ради

57. Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами у межах населеного пункту.

58. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

59. Внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

60. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

61. Внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

62. Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

63. Присвоєння (зміна) адреси об'єкту будівництва, об'єкту нерухомого майна.

64. Видача дозволу на порушення об'єктів благоустрою на території Пантаївської територіальної громади (видача дозволу на проведення земляних робіт на території Пантаївської територіальної громади).

 

Послуги відділу земельних ресурсів, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату селищної ради

65. Взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень та зняття з обліку.

 

Послуги Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області та відділи Управління надання адміністративних послуг

66. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення.

67. Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі.

68. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держнадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

69. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року, та відомостями проділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

70. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.

71. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

72. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, у тому числі з посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

73. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території).

74. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

75. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під часведення Державного земельного кадастру.

76. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

77. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

78. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).

79. Видача довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

80. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією, з видачею витягу.

81. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу.

82. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, про землі в межах територій територіальних громад, з видачею витягу.

83. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

84. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

85. Державна реєстрація меліоративної мережі(змін до відомостей про неї) з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

86. Державна реєстрація складової частини меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

87. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про меліоративну мереже, складову частину меліоративної мережі.

88. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади.

 

Послуги Олександрійського відділу ДРАЦС Кіровоградської області

89. Державна реєстрація народження дитини та її походження.

90. Державна реєстрація шлюбу.

91. Державна реєстрація смерті.

 

Послуги Управління соціального захисту Олександрійської районної державної адміністрації

92. Видача посвідчення особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

93. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

94. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.

95. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

96. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

97. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

98. Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

99. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.

100. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

101. Прийняття рішення про надання соціальних послуг.

102. Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.

103. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

104. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

105. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

106. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

107. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів стосовно укладення договорів щодо іншого цінного майна.

108. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.

109. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором.

110. Видача піклувальнику дозволу для надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

111. Видача піклувальнику дозволу для надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.

112. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

113. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

114. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

115. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

116. Призначення державної допомоги при народженні дитини.

117. Призначення одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

118. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

119. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

120. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

121. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.

122. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

123. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

124. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

125. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

126. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

127. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

128. Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

129. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

130. Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

131. Призначення одноразової компенсації сім'ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.

132. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

133. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

134. Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1 або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1 або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорій 1 або 2.

135. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

136. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

137. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

138. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

139. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно- курортного лікування осіб з інвалідністю.

140. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

141. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

142. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

143. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

144. Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем.

145. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю.

146. Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

147. Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

148. Надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

149. Надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

150. Встановлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення.

151. Позбавлення статусу учасника бойових дій за заявою такої особи.

152. Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту.

153. Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім'ї загиблого (померлого) захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональниї даних.

154. Призначення одноразової грошової допомоги членам сім'ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого  (померлого) внаслідок поранення.

155. Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України "Про стату ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

156. Встановлення факту одержання ушкоджень здоров'я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та заходів,  необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

157. Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

 

Послуги Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

158. Прийняття заяв на призначення всіх видів пенсії.

159. Прийняття заяв про перерахунок різних видів пенсії.

160. Видача довідок з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (ОК-5, ОК-7, про трудовий і страховий стаж, про розмір пенсії, для призначення субсидій тощо).

161. Прийняття заяв про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання.

162. Прийняття заяв для зміни способу виплати пенсії.

163. Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

164. Призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

 

Послуги Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

165. Призначення допомоги по безробіттю.

166. Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

167. Надання допомоги по частковому безробіттю.

 

Послуги департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації

168. Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

169. Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

170. Видача кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника, сільськогосподарського експерта-дорадника.

171. Видача сертифікату племінних (генетичних) ресурсів.

 

Послуги департаменту інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації

172. Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

 

Послуги сектору у Кіровоградській області Державного агентства водних ресурсів України

173. Видача дозволу на спеціальне водокористування.

 

Послуги департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації

174. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

175. Анулювання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

176. Переоформлення дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

177. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

178. Переоформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

179. Реєстрація декларації про утворення відходів.

 

Послуги Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

180. Видача дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джереламиіонізуючого випромінювання.

181. Анулювання документа дозвільного характеру.

 

Послуги департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації

182. Видача дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.

183. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам'яток місцевого значення, їх територій і зон охорони.

184. Погодження відчуження або передачі пам'яток місцевого значення їх власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.

185. Визначення меж територій пам’яток місцевого значення та затвердження їхніх зон охорони.

186. Видача дозволу на відновлення земляних робіт.

187. Видача дозволу на консервацію, реставрацію, реабілітацію, музеєфікацію, ремонт, пристосування пам’яток місцевого значення та погодження відповідної науково-проектної документації.

188. Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території пам’яток місцевого значення, їх охоронних зон на охоронюваних археологічних територіях.

189. Погодження та надання об’єктів культурної спадщини, що є пам’ятками місцевого значення, в користування юридичним та фізичним особам з науковою, культурно-освітньою, туристичною та іншою метою.

190. Надання дозволу на зміну призначення пам’ятки місцевого значення, її частин та елементів, здійснення написів, позначок на ній, на її території та в її охоронній зоні.

191. Укладання охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини.

 

Послуги Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції

192. Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

193. Погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

 

Послуги Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області

194. Віднесення об'єкта до  об'єкта підвищеної небезпеки  відповідного класу з реєстрацією в Реєстрі (Журналі обліку) об'єктів підвищеної небезпеки.

195. Виключення об'єкта підвищеної небезпеки Реєстру (Журналу обліку) об'єктів підвищеної небезпеки.

 

Послуги Олександрійського районного управління Головного управління ДСНС у Кіровоградській області

196. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

 

Послуги департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації

197. Відновлення ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти.

198. Видача ліцензії на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти.

199. Звуження провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти.

200. Переоформлення ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти.

201. Переоформлення ліцензії на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти.

202. Анулювання ліцензії на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти.

203. Анулювання ліцензії на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти.

 

Послуги департаменту економічного розвитку та торгівлі  Кіровоградської обласної державної адміністрації

204. Державна реєстрація договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора.

205. Видача ліцензії на експорт.

206. Видача ліцензії на імпорт.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь