До уваги: правоохоронці нагадують про заходи безпеки під час погіршення погодних умов

Дата: 11.12.2023 10:25

На території Кіровоградської області вночі 8 грудня передбачається значний сніг. Удень помірний мокрий сніг із дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу. Вночі та вдень на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг.

У зв'язку з цим, поліцейські нагадують громадянам про дотримання заходів безпеки.

Будьте максимально уважними: дотримуйтеся вимог дорожніх знаків, безпечної дистанції, обмежень швидкісного режиму, користуйтеся пасками безпеки та світловідбиваючими елементами.

Не залишайтеся байдужими до інших учасників дорожнього руху. У разі необхідності звертайтеся по допомогу на лінію «102».Фото без опису