Про Центр надання адміністративних послуг

Рішенням Пантаївської селищної ради від 16 грудня 2020 року №25 створено Центр надання адміністративних послуг (далі - Центр).  На даний час у Центрі можливо отримати 160 адміністративних послуг, які безперебійно надаються через адміністраторів.

Центром підписано Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Пантаївською селищною радою, що дасть змогу ефективно, швидко та якісно  надавати послуги з земельних питань. Також, підписано Угоду про співпрацю із головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та Олександрійським міськройонним центром зайнятості, спеціалісти здійснюють виїзні прийоми громадян в приміщенні Центру.

Підключено Реєстр територіальної громади, програмний комплекс "Соціальна громада" та інформаційну систему "Вулик", що дозволяє швидко та якісно опрацьовувати документи в електронному вигляді.

Адміністраторами здійснюються заходи щодо підключення до "Порталу Дія" та до сервісу "єМалятко".

Завданням Центру є надання можливості суб'єкту звернення в найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань отримати консультацію та інформацію щодо вимог надання послуги, зібрати та передати пакет документів до суб'єктів надання адміністративних послуг, і як результат отримати запитувану адміністративну послугу.