ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору бізнес-проектів

ОГОЛОШЕННЯ

На території Пантаївської селищної ради діє Програма розвитку малого і середнього підприємництва Пантаївської селищної ради на 2021 рік (далі – Програма), затверджена рішенням селищної ради від 24 грудня 2020 року № 34. В рамках Програми передбачена фінансова підтримка підприємців малого
(у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Пантаївської селищної ради, зокрема і з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення.

Фінансова підтримка надається на реалізацію бізнес-проектів:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проектів за принципом мікрокредитування;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти суб’єктів господарювання за пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку території селищної ради, а саме:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

розвиток ІТ-сектору та креативних індустрій;

створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;

розвиток овочівництва, садівництва та створення або модернізація (реконструкція) об’єктів для їх зберігання;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо.

Дедлайн  для подання заявок 01.07.2021 року.

Оголошення про проведення конкурсного відбору знаходиться за посиланням: http://economika.kr-admin.gov.ua/index.php?action=news/news_2021-KONKURS-GR.html

(додаткова інформація: pidpriem-gue.kr.ua/?action=golovna   Кіровоградщина бізнесова , facebook.com/rfppkr).

За попередньою консультацією звертатись до відділу економіки, транспорту та сільського господарства апарату селищної ради. Телефон для довідок 066 827 53 50.

Адреса подачі заявок:

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області, 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84,
кімн. 417, 419;  контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, e-mail:rfpp@email.ua.