Захисники та захисниці України – герої нашого часу!

Дата: 01.10.2024 10:26

День захисника України - це, мабуть, найважливіше державне свято під час повномасштабної війни. Цього дня ми вшановуємо героїв і героїнь, які борються за незалежність нашої Батьківщини. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості і гордості! Невипадково це свято поєднується з днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородицi. В yci часи Пресвята Богородиця вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козакiв та вiйськових, якi боронили i боронять нашу рiдну землю вiд ворогів.

Дорогі захисники та захисниці України! У цей особливий день ми вшановуємо Вашу незламну силу духу та безмежну відданість Батьківщині. Ваша мужність освітлює наш шлях до перемоги, а Ваша жертовність надихає кожного українця. Ваша хоробрість - це щит нашої держави, а Ваша відданість - її меч. Нехай кожен Ваш крок буде захищений, кожне рішення - мудрим, а кожен день наближає нас до перемоги.

Цей день для ycix нас водночас урочистий та радiсний, але разом з тим скорботний та сумний.

Схиляємо голови у скорботі та віддаємо шану тим хто ціною власного життя виборював свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Вічна пам'ять та шана захисникам та захисницям!!!

Слава Україні! Слава її героям!

Рідні, незламнії,  мужні й хоробрі,
Найсміливіші, відважні та добрі,
Люблячі, милії, ніжні й кохані,
Вмілі, упевнені та незрівняні.

Щира подяка вам, наші герої!
Ворога знищете ви у двобої.
Вами пишаємось й вірим безмежно!