До уваги суб’єктів господарювання! Фінансова підтримка аграріям

Дата: 14.06.2024 11:02

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової  підтримки малим агровиробникам -  розпорядження № 495-р   «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства».

Залучені грантові кошти дозволять, у першу чергу, забезпечити фінансову підтримку аграріям, які мають у власності чи користуванні до 120 га; утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів’я кіз або овець.

За рахунок додатково спрямованих Мінагрополітики коштів сільгоспвиробник може отримати таку підтримку:

️4000 грн на один гектар оброблюваних угідь;

️7 000 гривень на одну корову всіх напрямів продуктивності;

️2000 грн на одну голову кіз або овець.

Заявки на отримання допомоги прийматимуться через Державний аграрний реєстр.

Про початок прийому заявок буде повідомлено на сайті Мінагрополітики. Орієнтовно реєстрація розпочнеться в кінці червня.

Детальніше: http://surl.li/ugcux