До рідної Пантаївки "на щиті" повертається Герой

Дата: 23.05.2024 13:47

Невимовним болем та розпачем обізвалась у наших серцях сумна звістка. Повертається на щиті до рідного дому у селище Пантаївка Герой – Каніковський Ілля.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність Ілля Ігорович у січні 2024 року віддав найцінніше що в нього було – своє життя.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях! Всією громадою розділяємо горе родини і той невимовний біль, який неможливо витримати… На колінах дякуємо Воїну за те, що він разом з побратимами зупиняли те безмежне російське зло.

Вічна пам’ять воїну, який захищав Україну і кожного з нас! Спочивай з миром, Герою! Пам'ятаємо кожного і кожну, хто віддав життя за Батьківщину.

Герої не вмирають!Фото без опису