ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ

Дата: 24.04.2024 14:44

Управління у справах ветеранів Кіровоградської обласної військової адміністрації повідомляє, що 29 квітня 2024 року о 10.00 год. відбудеться зустріч з представниками АТ «Ощадбанк» щодо початку нового Проєкту на фінансування «Бізнес 4.5.0». Суть якого полягає в створенні платформи для фінансування та надання бізнес-консультацій щодо започаткування або розвитку власного бізнесу ветеранів та членів їх родин. Метою  створення Проєкту є надання доступних умов для ветеранів щодо забезпечення власних родин та повернення до мирного життя в якості власника бізнесу.

Враховуючи вищезазначене, просимо взяти участь ветеранів та членів їх родин у робочій зустрічі он-лайн за посиланням https://us05web.zoom.us/j/88029347404?pwd=alsYbxiD4e4XuvyFRPtPqOebP8LBxl.1, Meeting ID: 880 2934 7404, Passcode: 8rzYjx

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВФото без опису