Про участь підприємств області у конкурсі EENergy. Конкурс діє до 15 травня 2024 року

Дата: 24.04.2024 14:35

У рамках Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Держенергоефективності, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, підписаного 08 листопада 2023 року, роботи створеного регіонального офісу декарбонізації та енергоефективності Кіровоградської області, просимо повідомити малі і середні підприємства (МСП) вашої громади про участь у проекті EENergy.

Буде розподілено 9 мільйонів євро у формі понад 900 грантів для малих і середніх підприємств по всій Європі для участі в діяльності, закупівлях або інтеграції, які покращать їх загальні витрати на енергію мінімум на 5%.

Кожна компанія може подати заявку на максимальний грант у розмірі 10 000 євро зі 100% фінансуванням.

Конкурс діє до 15 травня 2024 року, реєстрація: https://eenergy.grantplatform.com/

(для перекладу текстів використовуйте googleперекладач).

Інформація стосовно прийому заявок додається.

Про участь підприємств області у конкурсі EENergyФото без опису