20 лютого 2024 року о 13.30 год у приміщенні Пантаївської селищної ради (каб. ЦНАПу) відбудеться робоча зустріч з представниками ГО "Чистий аркуш!

Дата: 19.02.2024 09:29

Якщо ви постраждали від торгівлі людьми, незаконної експлуатації, насильства чи війни росії проти України, ви можете звернутися до ГО «Чистий Аркуш».

Перше, що необхідно зробити, – заповнити анкету. Це можна зробити за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBiLZzZDdvi0HVPuu5qRRtvNK5rr_CC4wSFvrIY87IGLDzMA/viewform Анкета необхідна для того, щоб соціальний працівник зясував загальну картину уразливості та визначив ваші потреби. Далі анкету перевіряють представники ІОМ Ukraine.  Ящо у них залишаються питання, з вами сконтактують для уточнення та доопрацювання анкети. Якщо питань немає, її погоджують. Вид та розмір допомоги вирішується індивідуально і залежить від життєвих обставин та поточних потреб постраждалого. Далі соціальні працівники громадської організації допомагають придбати речі, яких потребує постраждала особа.

Звернувшись до громадської організації також можна отримати консультацію юриста та психолога.

Звертатися до ГО "Чистий Аркуш" також можна у приватних повідомленнях на сторінках Фейсбук та Інстаграм (@clearpaperngoабо за номерами телефонів: 096-663-56-81; 050-518-64-07.Фото без опису