ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА! Український народ щороку 22 січня святкує День Соборності України.

Дата: 22.01.2024 10:06

ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА!

Український народ щороку 22 січня святкує День Соборності України. Це визначне свято для всіх українців, воно нагадує нам, що Україна соборна, самостійна та незалежна держава, а ми – єдиний народ!

День соборності України – символічне і важливе свято для кожного українця, адже саме в цей день 1919 року на Софіївській площі у Києві під урочистості проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу, як свято національної єдності. Хоча реалізувати цю мету на той час не вдалося, ще знадобилося багато часу, щоб об'єднати східну та західну частини України в єдину країну.

Головною традицією у цей день є утворення "живого ланцюга" єднання. Така масова акція вперше відбулася в 1990 році, тоді понад мільйон людей, узявшись за руки, утворили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Акція стала яскравим проявом єдності українського народу.

З 2000-х років у Києві щорічно влаштовують "живий ланцюг" уздовж мосту Патона, символічно об’єднуючи правий та лівий берег столиці, як символ єднання заходу та сходу України. Такі ж акції проходять і в різних містах України.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.

Радянська та російська пропаганди завжди нав’язували переконання, що українці діляться на «східняків» і «западенців». Проте в сучасному спротиві російській агресії ми довели свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає своє майбутнє. Ця пропаганда зазнала краху.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Соборність – мета Перемоги.

Не можемо не згадати про наших захисників. Ми з вдячністю вклоняємося всім, хто постав на захист територіальної цілісності, соборності, незалежності та національних інтересів.

Слава Україні! Героям слава!

ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА!

Соборність – мета Перемоги.

Слава Україні! Героям слава!Фото без опису