Фонд державного майна України повідомляє

Дата: 09.01.2024 13:27

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях повідомляє, що відповідно до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (із змінами), Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами), регіональним відділенням в електронній торговій системі "ProZorro.Продажі" оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малого приватизації – окремого майна – нежитлового приміщення, вбудованого в житловий будинок, загальною площею 76,7 кв.м, за адресою: Кіровоградська обл., м.Новомиргород, вул.Лесі Українки, 36/4, який відбудеться 18.01.2024. Стартова ціна на аукціоні – 306 142,71 грн (без урахування ПДВ).

Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному вебсайті Фонду державного майна України, в електронній торговій системі "ProZorro.Продажі" та порталі https://privatization.gov.ua.