Про приватизацію державного і комунального майна

Дата: 12.12.2023 10:12

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградських областях повідомляє, що відповідно до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (із змінами), Порядку проведення електронних аукціонів для продажів об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами), Регіональним відділенням в електронній торговій системі "Прозоро.Продажі" оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, у складі: А – будівля лікарні, а – прибудова, а1 – прибудова, Б – гараж, В – сарай, Гг – погріб, за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н., с.Новоандріївка, вул..Молодіжна, 40, який відбудеться 26.12.2023 року. Стартова ціна на аукціоні – 1 558,40 грн. (без урахування ПДВ).

Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному вебсайті Фонду державного майна України, в електронній торговій системі "Прозоро.Продажі" та порталі http:s//privatization.gov.ua/.Фото без опису