Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на території Кіровоградської області 26-27 листопада 2023 року

Дата: 24.11.2023 15:24

В зв’язку з переміщенням активного циклону з південного-заходу 26-27 листопада на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: протягом доби 26 листопада передбачаються значні опади у вигляді мокрого снігу та дощу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. 27 листопада вночі очікується помірний, вдень невеликий сніг, сильна хуртовина, снігові замети. На дорогах ожеледиця. 26-27 листопада прогнозується вітер 15-20 м/с, місцями пориви 25 м/с. 26 листопада протягом доби температура від 2° морозу до 3° тепла, 27 листопада відбудеться зниження температури вночі до 3-8° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла. Такі погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту та відключення енергозабезпечення населених пунктів. (IІ рівень небезпечності, помаранчевий).