9 листопада, у Пантаївській територіальній громаді пройшли урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 10.11.2023 14:05

На захід було запрошено керівників будинків культури, бібліотекарів, учасників творчих колективів та всіх причетних до свята.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юлія Гундаренко привітала присутніх зі святом, вручила грамоти, подяки та солодкі подарунки учасникам заходу.

До присутніх також звернулась начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пантаївської селищної ради Валентина Калініна, привітавши всіх, хто присвятив себе цій благородній справі, побажавши миру, злагоди, добра, творчого горіння та натхнення. За багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність вона також привітала представників галузі культури квітами та подяками.

З нагоди професійного свята був організований святковий концерт, який пройшов у надзвичайно теплій, дружній, веселій атмосфері.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису