До уваги сільгосптоваровиробників громади ! ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 07.11.2023 09:52

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки від 30 грудня 2015 року № 1437-р та Меморандумів про співпрацю Центр професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) за підтримки  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить щоквартальні відеосемінари за міжнародною програмою CPA Agro.

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено 5-й відеосемінар у 2023 році: «Переоформлення бронювання, податкові перевірки, розрахунки з орендодавцями, нові коди в зарплатному звіті, розблокування ПН/РК, зміни до розрахунку с.г. частки, термінали і РРО».

Кожен з учасників отримає в подарунок Готові рішення для бухгалтера (як подати коригуючу Заяву-розрахунок до ПФУ, Відомість на виплату готівки, Авансовий звіт, Заява про виплату орендної плати без проведення індексації, Наказ про ціноутворення).

Період і програма відеосемінару, зміст Спеціального випуску Готових рішень, умови участі наведено у Додатках 1-4.

Увага! Основна реєстрація відкрита до 30 листопада 2023 р.!

Зареєструватись можна за формою:  https://forms.gle/T3rGSk9RXLR49rTM8

або за тел.: +38(099) 448-99-23, – Юлія (9.00-18.00); +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85, Метелиця Наталія Віталіївна (9.00-12.00, 16.00-18.00).

Матеріал актуальний зараз! Не чекайте конкретної дати, реєструйтесь!

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.

Матеріал відеосемінару доступний з 30.10.2023 р. в Особистому кабінеті на сайті Центру професійних бухгалтерів: https://www.cpau.kiev.ua/login. Доступ безстроковий з дати оплати.

Відеосемінар включає 11 відеозаписів, Довідник 5/2023, Спецвипуск 5/2023, Готові рішення (зразки документів у wordі). Література надається у 2-х форматах (!): в електронному вигляді – в Особистому кабінеті та в друкованому варіанті – відправляється Новою поштою або Укрпоштою.

Рахунки і Акти виконаних робіт з ЕЦП надходять в M.E.doc (або FlyDoc, СОТА, FREDO) та на електронну пошту з темою: «Отримано документи з платформи ПТАХ» з пошти no-reply@ezvit.com.ua.

Для учасників відеосемінару 01.12.2023 р. буде проведена онлайн зустріч на платформі zoom, на якій можна задати питання лектору, отримати відповіді та взяти учать в обговоренні.