На виконання режиму роботи водних обєктів, встановленого Держводагенством 28 вересня 2023 року Пантаївська селищна рада повідомляє

Дата: 06.10.2023 09:30

що на водних об'єктах громади, а саме:

1. Диківське водосховище площею джеркала 141,2800 га, що розташоване на землях водного фонду Пантаївської та Дмитрівської територіальних громад  відбудеться пониження рівня води на 1,95м від фактичного рівня води. Пониження рівня розпочалось з 01 жовтня 2023 року по 30 листопада 2023 року терміном на 61 день. Термін наповнення водойми - до 01 квітня 2024 року.

2. Ставок площею водного дзеркала 17,7200 га, розташований на річці Жива (Макариха) на землях водного фонду Пантаївської територіальної громади  відбудеться пониження рівня води на 1,95м від відмітки нормального підпірного рівня води. Пониження рівня розпочнеться з 10 жовтня 2023 року по 14 листопада 2023 року терміном на 25 днів. Термін наповнення водойми - до 01 квітня 2024 року.

Скид води буде здійснюватись з урахуванням екологічних вимог та виконуватись витратами, що виключають підтоплення нижче розташованих територій.Фото без опису