1 жовтня — День захисників і захисниць України

Дата: 29.09.2023 14:30

«Слава незламним захисникам»

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй   і гордості за її ратну славу.

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці свята увібрали в себе багаті і славні бойові традиції українців, мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Український народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Сьогодні наша особлива шана відважним та сильним духом захисникам, які зустрічають це свято на бойових позиціях, які віддають свої знання, силу та професіоналізм благородній місії захисту нашої держави.

З нагоди Величних Свят висловлюємо шану та подяку чоловікам і жінкам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України. У цей святковий день щиро бажаємо вам мирного неба, міцного козацького здоров’я, надійного родинного тилу та високих досягнень у справі захисту України, Перемоги!

Велика вдячність і світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за всіх нас та заради нашої Батьківщини.

Слава Захисникам України!