1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Дата: 29.09.2023 14:27

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Це свято покликано звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Турбота про людей старшого віку – справа всього суспільства, адже саме літні люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними своєї держави.

Вітаємо представників старшого покоління з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! Ця дата – не нагадування про вік, а ще одна можливість сказати теплі слова вдячності старшим людям за внесок у розвиток нашої країни.

Піклування про людей старшого віку – це справа кожної людини. Особливо зараз, в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм є тим містком, що з’єднує покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, радості, сердечного тепла, добробуту та належної уваги рідних і близьких!Фото без опису