Шановні жителі громади! 28 вересня 2023 року за адресою вул. Миру 7А смт Пантаївка (приміщення селищної ради з 10.00 до 16.00) працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду "Право на захист"

Дата: 25.09.2023 14:12

28  вересня  2023  року  за адресою  вул. Миру 7А  смт Пантаївка (приміщення селищної ради з 10.00 до 16.00) працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду "Право на захист" зі збору даних на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. А саме, кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

Подати заявку можуть:

• вразливі ВПО (які не отримували допомогу у розмірі 6660 грн від міжнародних організацій)
  • постраждалі від воєнних дій (родини загиблих, військових, які знаходяться в полоні або безвісті зниклі)

ОБОВ'ЯЗКОВІ  КРИТЕРІЇ  ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій!!,

що дають можливість подати заявку на допомогу;

• родина, яка має лише одного з батьків(або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Ініормація, яку необхідно буде надати:

• податковий номер;
  • паспорт громадянина України;
  • довідка ВПО; банківська картка головного заявника;
  • свідоцтво про народження дітей;  посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності.

Не зможуть подати заявку

ті особи чи родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій.Фото без опису