Шановні, усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі! Прийміть найщиріші слова поваги і подяки з нагоди Дня усиновлення, яке відзначається 17 вересня

Дата: 17.09.2023 10:10

Ви дали кожній дитині, яка росте у Вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Життя і благополуччя дітей цілком і повністю залежать від дорослих. Особливо це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Нехай у сім’ях, які взяли на себе відповідальність за долі дітей, назавжди оселиться щастя, добробут та сімейне благополуччя, постійно лунає дитячий сміх, а ростуть здоровими і успішними діти! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозумінні допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття сім’ї!Фото без опису