СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
30 серпня 2023 року пройшла серпнева педагогічна конференція «Навчальний рік 2023-2024».
З вітальним словом до присутніх звернулась заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гундаренко Юлія Василівна.
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пантаївської селищної ради Калініна Валентина Іванівна у своїй доповіді перед освітянами підвела підсумки роботи за минулий 2022-2023 навчальний рік. Особливу увагу звернула на безпекове середовище для учасників освітнього процесу, забезпечення якості надання освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти, охоплення дітей дошкільною освітою, результати проведення НМТ – 2023, продовження процесів реформування харчування, акцентувала увагу на психологічну підтримку учасників освітнього процесу та окреслила пріоритетні напрямки розвитку закладів освіти на новий 2023-2024 навчальний рік.
Перед учасниками конференції виступила Бігун Яніна Володимирівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Пантаївської селищної ради, яка детально ознайомила освітян з питанням цифровізації освіти на сучасному етапі.
Шохіна Яніна Олександрівна, директорка Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради в своєму виступі розповіла про результати проведення НМТ у 2023 році.
Щербініна Людмила Вікторівна, завідувачка Диківської філії Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради проінформувала про харчування у закладах освіти громади.
Вітаємо всіх із початком навчального року. Бажаємо всім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, злагоди у сім’ях та колективах.
Миру усім нам та Перемоги!
Слава Україні!