З нагоди відзначення 32-ї річниці Незалежності України та Дня селища Пантаївки, 27 серпня в будинку культури відбувся ряд заходів.

Дата: 28.08.2023 09:57

В концерті взяли участь вихованці творчих колективів Пантаївського будинку культури "Go_up" та "Art-mix". Також зі святом жителів селища привітав голова Пантаївської селищної ради - Бульба Ігор Володимирович. По закінченню концерту, біля будинку культури відбулася ігрова програма для дітей. На ярмарку можна було придбати іграшки, прикраси, сувеніри, солодощі та напої, взяти участь у лотереї. Також біля будинку культури працювала зона настільного тенісу, а в приміщенні закладу - фотовиставка, присвячена історії селища Пантаївки. Окрім цього, відбувся збір коштів на допомогу ЗСУ, до якого долучилися і учасники ярмарку. Дякуємо всім причетним за допомогу в організації та проведенні заходу.

Дяка ЗСУ за світанки Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису