З ДНЕМ НЕЗАЛЯЕЖНОСТІ – УКРАЇНО!!!

Дата: 24.08.2023 11:21

Україна відзначає 32-й День Незалежності у своїй історії та другий — за період повномасштабної війни з росією. Сотні тисяч українців захищають свою державу та її суверенітет на фронті, щоб ми знову могли святкувати цю дату.

Україна здобула свою незалежність 24 серпня 1991 року. Цього дня Верховна рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. 1 грудня цього ж року громадяни підтвердили такий вибір на всеукраїнському референдумі. Зараз Україна знову відстоює свою незалежність у війні, розпочатою Росією. Кожного дня гинуть найкращі сини та доньки України.

Нехай у темні години ворожої жорстокої навали в серці яскраво горить шевченківський вогонь любові до рідної України — країни гір і степів, швидких річок і золотих полів, зелених лісів і глибоких морів, відважних і гордих, гідних і люблячих людей.

Хай кожен герой повернеться додому, наповнений силою духу, невичерпною енергією та незламним переконанням, що Україна понад усе!

Дякуємо всім захисникам та захисницям за єдність, віру, силу духу, відданість та патріотизм, який монолітно тримає нашу неньку!

Україна переможе!

Слава Україні!!!Героям слава!!!Фото без опису