Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора.

Дата: 23.08.2023 09:53

Свято встановлене «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року. У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.

Після початку російської агресії синьо-жовтий прапор став символом боротьби та спротиву загарбникам.

Відзначаючи День Державного Прапора України — знаємо, що лише наші кольори майорітимуть на нашій землі. У кожному куточку нашої країни. І наші кольори обовʼязково повернуться на тимчасово окуповані території

Слава Україні!! Героям слава!!!Фото без опису