Пантаївська громада
Кіровоградська область, Олександрійський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

Дата: 20.06.2023 11:11
Кількість переглядів: 56

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАЯРД-УКРАЇНА» (скорочено ПП «КАЯРД-УКРАЇНА») повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для діючого виробничого майданчика підприємства.

Ідентифікаційний  код юридичної особи в ЄДРПОУ: 38401377

Популярне резюме:

Юридична адреса суб’єкта господарювання: Україна, 26500, Кіровоградська обл., Голованівський район, смт. Голованівськ, вул. Білоуса, б. 2. Контактний номер телефону +380673100505 e-mail: kayard@ukr.net

Місце розташування виробничого майданчика підприємства: Україна, 28023, Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Пантаївська ТГ, смт. Пантаївка, вул. Лесі Українки, 27А

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами є отримання офіційного документу дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря, який надає право експлуатувати об´єкти, на майданчику підприємства, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини та їх суміші.

Згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля"№ 2059-VIII від 23.05.2017 р.. та Постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 13.12.2017  Планова діяльність підприємства не підлягає оцінці впливу на довкілля.

На майданчику підприємства знаходиться  котельня основною сферою діяльності якої є  вироблення теплової енергії за допомогою згорання органічного палива (дров та пелетів з лушпиння соняшникового) в  котлах, для опалення споживачів. На майданчику встановлений дизель-генератор як аварійне джерело електроживлення котельної.

Кількість стаціонарних джерел викидів на виробничому майданчику становить 2 шт. Максимальні сумарні викиди забруднюючих речовин з джерел забруднення навколишнього середовища складуть: Азоту діоксид – 0,6624 т/рік; Ангідрид сірчистий – 0,52233 т/рік; Вуглецю оксид –  0,686 т/рік; Метан  – 0,0761055 т/рік; Речовини у вигляді твердих суспендованих часток недиференційованих за складом  – 0,2830043 т/рік; НМЛОС –  0,4225 т/рік; Вуглецю діоксид  – 688,5895 т/рік; Азоту (1) оксид  – 0,0422511 т/рік.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря дане підприємство відноситься до об’єктів другої групи.

Майданчик ПП «Каярд-Україна» в смт. Пантаївка не має виробництв та технологічного устаткування на яких повинні впроваджуватись найкращі доступні технології та методи керування.

Підприємством запроваджуються заходи щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів ГДВ у процесі виробництва.  Заходи щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря та Заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах не плануються у зв´язку з відсутністю такої необхідності. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від майданчика підприємства не перевищують нормативів ГДВ, установлених законодавством України,  тому  Заходи щодо досягнення встановлених нормативів ГДВ для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин не плануються. Аварійні та залпові викиди на майданчику підприємстві відсутні, тому Заходи  щодо обмеження обсягів цих викидів  не передбачаються. Перевищень  ГДК на межі житлової забудови не відбувається,  тому інші заходи, направлені на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розробляються.  На випадок остаточного припинення діяльності, пов'язаної з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря передбачені заходи по  приведенню місця діяльності у задовільний стан.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів відбувається за власні кошти підприємства.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини надаються у відповідності до чинного законодавства України, а саме: Наказів Мінприроди N 309  від 27.06.2006 та №540 від 13.10.2009

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном +38-066-154-89-48 або до розробника документів (066) 465-22-80.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом місяця з дати публікації повідомлення)  Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 телефон 8 (0522) 24-17-25 , е-mail: ekologkr2019@gmail.com.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь