Про забезпечення захисту повітряного простору

Дата: 09.06.2023 10:45

До уваги  суб’єктів господарювання усіх форм власності

та  фізичних осіб

Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 05 червня 2023 року № 638-р на підставі рішення ради оборони Кіровоградської області від 02 червня 2023 року № 2 та з метою підвищення ефективності захисту повітряного простору та критичної інфраструктури області, посилення розвідки, виявлення та знищення ворожих безпілотних літальних апаратів

ЗАБОРОНЕНО експлуатацію джерел виробничого шуму (сільськогосподарської· техніки,  виробничих установок,  машин,  агрегатів та інших джерел)

пiд час комендантської години та у темну пору доби у разi надходження сигналів "Повiтряна тривога" та визначених додаткових сигналiв (сигналiв небезпеки ураження ворожих БПЛА та iнших).

Одночасно інформуємо, що постійний контроль за забороною експлуатації джерел виробничого шуму в межах території відповідальності здiйснюється комендантами районiв Кiровоградської областi та комендантом оборони мiста Кропивницький із залученням представників підрозділів вiйськових частин Нацiональної гвардiї України, Головного управління Нацiональної поліції, Головного управління ДСНС України у Кiровоградськiй областi, територiальних центрiв комплектування та соцiальної пiдтримки, Вiйськової служби правопорядку.