4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 09:53

За даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з початку бойових дій, 14 квітня 2014 року, до кінця 2021 року загинуло 152 дитини і 146 дітей дістали поранення. Після початку повномасштабного вторгнення росії кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.

За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта, за які вона обов’язково понесе відповідальність.

Діти, незалежно від своєї національності, релігії чи етнічної належності, завжди повинні бути захищеними та забезпеченими безпекою, оскільки вони є найвразливішою групою в суспільстві.

Життя дитини – це надія, радість та майбутнє кожної нації. Але війна та конфлікти позбавляють їх можливості реалізовувати свій потенціал та насолоджуватися безтурботним дитинством. Кожна втрата дитини є найбільшою трагедією, що залишає глибокий слід у серцях батьків, сімей та суспільства загалом.

Не пробачимо. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.

Діти – це наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.Фото без опису