01 червня - Міжнародний день захисту дітей
У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Разом з тим, це один із найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Особливо зараз, коли ми спільними зусиллями у надважкій кривавій війні із жорстоким загарбником намагаємося вибороти щасливе й мирне майбутнє для наших дітей.
Сім'я і дитина - цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
З початком повномасштабного російського вторгнення дитячі життя, ще більше залежить від нас. Ми зобов'язані зберегти українську націю, рятуючи сьогодні життя наших дітей.
Діти - це наше щастя, майбутнє та сенс нашого життя. Нехай не тільки в цей святковий день, але і в будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою.
Зичимо нашим дітям міцного здоров'я, успіхів та родинного тепла, І найголовніше – щоб ви ніколи не знали війни! Щасливого майбутнього вам і мирній Україні!