Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок

Дата: 01.06.2023 13:18

Повідомляємо, що з 06 по 16 червня 2023 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України проводить безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, членів їх сімей шляхом створення умов для їх залучення до фермерства. Проєкт "Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок" втілюється завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX, за підтримки Державного департаменту США.

Після навчального курсу кращі з випускників відвідають Латвію для отримання практичного досвіду у цій сфері. Більше інформації про проєкт: https://bit.ly/44LBM28. Просимо довести зазначену інформацію до відома зацікавлених осіб та посприяти участі ветеранів та ветеранок війни, членів їх сімей щодо участі у зазначеному навчальному курсі.