До уваги сільгосптоваровиробників! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОДЕРЖАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ НА ПРАВО РОБОТИ З ПЕСТИЦИДАМИ

Дата: 24.05.2023 18:00

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує суб’єктів господарювання, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 травня 2023 року № 458 ″Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами″ суттєво змінюється Порядок одержання посвідчення про право роботи з пестицидами для осіб, діяльність яких пов’язана із транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами. Для врахування у подальшій роботі рекомендуємо завчасно ознайомитися зі змінами та взяти до уваги нові вимоги.

Водночас повідомляємо, що допуски (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, видані до 28 червня 2023 року, є дійсними протягом строку, на який вони видані.