До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Дата: 08.03.2023 10:18

Підприємництво під час війни зіткнулося з численними викликами та перешкодами, тому ми спільними зусиллями маємо вживати усіх дієвих заходів для їх підтримки в умовах воєнного стану, зокрема надання фінансової допомоги для розвитку існуючого чи започаткуванню нового бізнесу, створення нових робочих місць та забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

З лютого 2023 року стартував перший етап проведення конкурсного відбору бізнес-проектів суб’єктів малого та малого підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва  у Кіровоградській області (далі РФПП).

Конкурс проводиться для підприємців малого (у тому числі мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема із числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, тимчасово окупованих територій. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 травня 2023 року.

РФПП пропонує підприємцям та підприємствам нашої громади представити свої бізнес-проекти, які можуть бути перспективними та пріоритетними для громади та нададуть можливість створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджету