ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТІВ (ОНЛАЙН) З ОСНОВ ДОГЛЯДУ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ БЕЗ ЗДІЙСНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Дата: 03.03.2023 10:53

06 жовтня 2021 року №1040 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі" Кіровоградським обласним центром соціальних служб (далі-Центр) затверджено графік проведення іспитів (онлайн) з основ догляду для фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності у 2023 році:

Дата проведення іспитів з основ догляду для фізичних осіб, які надають соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності

Термін подання запиту та документів на проведення іспитів з основ догляду для фізичних осіб, які надають соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності

08 червня 2023 року

22 травня 2023 року

04 вересня 2023 року

21 серпня 2023 року

04 грудня 2023 року

20 листопада2023 року

Надавати послуги з догляду без проходження навчання, але склавши іспит з основ догляду, може:

• непрацююча фізична особа, яка протягом не менше ніж три місяці до дня звернення із заявою, постійно надавала соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітям, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), і якій призначалася щомісячна компенсація;
  • фізична особа, яка є одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, що не працюють, одинокою матір’ю (одиноким батьком) незалежно від факту роботи, навчання, служби, фактично здійснює догляд за дитиною з інвалідністю віком до 18 років і якій призначено надбавку на догляд за такою дитиною;
  • фізична особа, яка є одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, яка постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, якій не встановлено інвалідність, але яка є хворою на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитиною, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, і якій призначено державну допомогу на таку дитину.

Відповідно до Порядку проведення іспиту, затвердженого наказом директора Центру, на час дії воєнного стану в Україні та запровадження карантинних заходів, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COWID-19, проведення іспиту здійснюється у форматі онлайн.

Іспит проходить шляхом надання відповідей на тестові питання.

Фізичні особи, які потребують проходження іспиту, складають його на базі відділу соціального захисту населення селищної ради.

Для отримання більш детальної інформації та подачі заяви на складання іспиту всіх бажаючих просимо звертатися до Пантаївської селищної ради за адресою: смт. Пантаївка, вул. Миру, 7А та адміністраторів сіл Бандурівка, Диківка.