6 грудня відзначається День Збройних сил України.

Дата: 06.12.2022 10:37

6 грудня відзначається День Збройних сил України. Сьогодні ЗСУ є надійним і незламним щитом, який рятує нашу державу.

Щоденно військові боронять наший край. Вистоявши у кривавих боях проти переважаючих сил ворога наші військові доводять, що загарбникам ніколи не вдасться їх перемогти і скорити. Бо Українська армія має головну перевагу – незламність духу і всеперемагаючу волю.

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних сил України! Бажаємо Вам невичерпних сил, нескінченної енергії, мужності та відваги у святій справі звільнення рідної Батьківщини.

Адже ви стали прикладом для багатьох армій світу і довели всім – це елітні підрозділи сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати кожен клаптик рідної землі.

Українські армія це справжні герої – незламні та нескорені бійці, патріоти. Ви надихаєте український народ і даруєте впевненість, що наша країна вистоїть у підступній кривавій бородьбі проти російської навали.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’ятю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Герої не вмирають! Вони залишаються вічно у нашій памяті та серцях!

Героям слава!!! Слава воїнам - світла!!!

Возможно, это изображение 3 человека и текст