До уваги сільгоспвиробників! Про боротьбу з мишоподібними гризунами

Дата: 16.11.2022 15:30

В цьому році відмічається збільшення чисельності мишоподібних гризунів, які здатні завдати величезних збитків сільськогосподарському виробництву.

Бактоцид - ефективний, екологічно-безпечний біологічний препарат для знищення мишоподібних гризунів (миші-хатня, курганчикова, сіра, гуртова, степова та лісова полівки). Виготовляється із розпареного зерна, яке обробляється бактеріями мишиного тифу. Абсолютно не шкідливий для людей і домашніх тварин, не викликає подразнень і алергічних реакцій, не шкодить ґрунту і рослинам, діє тільки на мишовидних гризунів. Миша з'їдає препарат, заражається бактеріями, а тоді повертається до себе в колонію і заражає усіх мишей.

Просимо вчасно обстежити посіви озимих культур щодо поширення та шкодочинності гризунів та, за необхідності, провести винищувальні заходи до початку утворення снігового покриву.

З питань придбання та отримання консультацій по застосуванню препарату необхідно звернутися до Державної установи "Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія". Адреса: м. Кропивницький, вул. Курганна, 62 тел./факс (0522)27-07-25.