Щорічно 28 жовтня відзначається день визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2022 09:15

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка кривавим смерчем пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів; про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйони життів та скалічених доль, і про біль, який залишиться в серці кожного українця назавжди.

Мільйони наших співвітчизників віддали своє життя, щоб більше ніколи не повернулися часи воєнних жахіть та поневолення на українській землі. Саме цього дня нацистських окупантів було вигнано з української землі.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Ніколи більше ! З таким гаслом щороку ми відзначали всі пам’ятні дати пов’язані з війною.

Але людство не навчається на помилках минулого. Зло завжди відроджується і з ним треба боротися, його треба знищувати.  Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні. Наші воїни виборюють свободу та захищають українські землі від ворога.

Завдяки нашому спротиву ворог не просувається далі, цей рубіж захищає інші країни Європи від тяжкої та трагічної долі нашої країни. Тому завдяки сильним мужнім, незламним та відданим Україні та її народу захисникам, ми вистоїмо в цій кривавій боротьбі, та зло буде, як і завжди, переможене!

Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни!

Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

Слава нашим воїнам-світла!Фото без опису