ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! УКРПОШТА розпочала передплатну кампанію в умовах війни на 2023 рік

Дата: 21.10.2022 10:03

УКРПОШТА розпочала передплатну кампанію в умовах війни на 2023 рік та організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь в них, зокрема:

Акція "ДЕКАДА ПЕРЕДПЛАТ"  Оформити передплату на видання за акційною (зі знижкою) ціною можливо протягом десяти днів під час передплатної кампанії.

Всеукраїнська акція з доброчинної передплати "ВІДКРИЙ ДИТИНІ СВІТ ЧИНАННЯ". Акція має на меті привернути увагу до  проблем дітей-сиріт в України та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати  періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.

. Відкрито оформлення передплати газет та журналів на 2023 рік за електронними каталогом.

Передплатити видання України можна до 16 грудня, а місцеві (обласні, міські, районні) видання – до 25 грудня.

Незважаючи на те, що через війну каталог видань має менший перелік газет та журналів, що наразі виходять із друку, проте кожен може обрати для себе і рідних громадсько-політичні, науково-популярні, дитячі, молодіжні та інші видання.

Працюючи в умовах воєнного стану Укрпошта робить все можливе, щоб клієнти могли передплатити та отримувати необхідні періодичні видання.

Весь перелік видань за тематикою можна переглянути на сайті Укрпошти, оформивши онлайн-передплату, що є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати газет та журналів.

Оформити передплату також можна і у звичний спосіб у поштових відділеннях Укрпошти або у листоноші.

У такий складний час для нашої країни, пропонуємо скористатися передплатними послугами на видання, щоб забезпечити гідною роботою відділення УКРПОШТИ та листонош зокрема.

Кожен працює на своєму фронті, маємо спільну мету – ПЕРЕМОГУ!