Шановнi герої та мешканці громади! Вітаємо з 14 жовтня – Днем захисника і захисниці України!

Дата: 14.10.2022 09:23

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості і гордості! Невипадково це свято поєднується з днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородицi. В yci часи Пресвята Богородиця вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козакiв та вiйськових, якi боронили i боронять нашу рiдну землю вiд ворогів Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Вітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає Вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

Бажаємо Вам доброго здоров'я, незламної волi, твердостi духу, надiйного родинного тилу та тепла рiдної домiвки, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородицi в ycix Ваших справах та починаннях!

Нехай Вашi шляхетнi вчинки i надалi служитимуть справi захисту i подальшого розвитку нашої держави та наближають нашу Перемогу!

Цей день для ycix нас водночас урочистий та радiсний, але разом з тим скорботний та сумний.

В нашiй державi йде жорстока, кровопролитна вiйна, яка вже забрала життя тисячів найкращих захисникiв України!

Схиляємо голови у скорботі і згадуємо про всіх загиблих, хто віддав своє життя в ім'я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю.

Вічна пам'ять Героям!Фото без опису