До уваги аграріїв області! ОНЛАЙН СЕМІНАР "Можливості встановлення електричних систем опалення"

Дата: 01.09.2022 08:31

Кіровоградська РТПП запрошує до участі у семінарі на тему: "Можливості встановлення електричних систем опалення" керівників агропідприємств області, зацікавлених у встановленні систем електроопалення (в тому числі у будівлях виробничого призначення).

У семінарі передбачено участь представників ПрАТ "Кіровоградобленерго", ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія", виробників обладнання для електроопалення "UDENS" (м. Кропивницький), представників АТ "Ощадбанк" та АТ "Укргазбанк" (програма додається).

Семінар відбудеться 07 вересня 2022 року об 11.00 із використанням платформи ZOOM. Участь можлива за умов попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8MwWdXmbaA-EH1R6EZjoiFW2DuzKEkfyk1_kOfnlpqcYe-g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Посилання на участь у заході буде надіслано на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Контактна особа: віцепрезидент КРТПП Людмила Солонар, тел. (095)367-45-21, e-mail: wes@chamber.kr.ua