24 серпня в Україні відзначають важливе державне свято – День Незалежності, 31 річницю становлення нашої держави.

Дата: 24.08.2022 10:19

Цього року ми відзначаємо державне свято в умовах війни, під звуки сирени та вибухи снарядів. Чергова річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода. Проте ми знаємо, що борючись з ворогом, кожен на своєму фронті допомагає нашим захисникам та захисницям впевнено крокувати до перемоги! Пишаємося нашими військовими, бо Збройні Сили - це справді Армія народу. Саме їм ми завдячуємо можливістю жити відносно спокійним життям.

Схиляємо голови перед пам’яттю і подвигами відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність української держави.

Слава ЗСУ!!! Слава Україні!!! Героям слава!!!

Слава нації!! Смерть ворогам!!!