До проекту «єРобота» внесено зміни

Дата: 18.08.2022 13:52

Уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проекту «єРобота». Тепер гранти за цією програмою зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.

Крім того, розмір гранту тепер буде прив’язаний до необхідності створення певної кількості робочих місць. Зміни також торкнулися програми мікрогрантів в частині заохочення для малих фермерських господарств.

На отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проекту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок:

• 6 тисяч заявок — на мікрогранти до 250 тисяч гривень;
  • 100 заявок — за програмою створення нових теплиць і нових садів;
  • більш як 400 заявок — за програмою створення нових переробних підприємств.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, така кількість заявок за перший місяць роботи програми демонструє, що люди зацікавлені створювати власний бізнес в Україні: «Держава в цьому допоможе, адже приватний сектор — це основа сильної та стійкої економіки»

Нагадуємо, що за результатами розгляду заявок, на жаль, в деяких випадках Державний центр зайнятості змушений відмовляти отримувачам у наданні мікрогранту, зокрема з причин невідповідності їх бізнес-планів умовам програми.

Перед написанням бізнес-плану пропонуємо вам ще раз ознайомитися з поширеними помилками https://is.gd/355RID.