СУБГРАНТИ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Дата: 09.08.2022 13:26

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО (далі – USAID АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації проекту «Підтримки мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (далі - ММСП) зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Програма АГРО розглядає можливість надання субгрантів українським неурядовим організаціям, бізнес-об’єднанням, сільськогосподарським кооперативам та суб’єктам господарювання. Мета субгрантової програми - підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна.

Докладнішу інформацію стосовно умов грантової програми можна отримати за посиланням: https://bit.ly/3bxSPhe.

Дедлайн подання заявок на одержання субгранту 05 вересня 2022 року. Зверніть увагу, що заявки розглядатимуться в міру їх надходження, тому заявникам наполегливо пропонується подавати свої заявки якомога раніше.