УВАГА!!! РЕЄСТРАЦІЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІШЕНИХ ОСІБ ДЛЯ ОТРИМАННЯ БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ УВКБ ООН

Дата: 06.07.2022 10:47

Шановні внутрішньопереміщені особи, які проживають на території Пантаївської територіальної громади, повідомляємо Вас, що 07 липня 2022 року з 9:00 години у відділі "Центру надання адміністративних послуг"  Пантаївської селищної ради за адресою: смт Пантаївка, вул. Миру,7а - представниками організації «Право на захист» буде розпочато реєстрацію внутрішньо переміщених осіб для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБ ООН.

Може подати заяву один представник від сім’ї, але за умови всіх оригіналів документів.

Якщо документи відсутні або копії, то такий член сім’ї має бути присутнім особисто.

В разі, якщо особа отримувала допомогу від інших фондів, зазначена допомога призначатися не буде.