22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Дата: 22.06.2022 15:07

Цей  день вибрали не випадково, саме 1941 року розпочалась кровопролитна війна, яка забрала мільйони життів та  тривала майже 4 роки.  Кожного року ми згадуємо про ці страшні події, коли нацистські загарбники без оголошення війни завдали нищівного удару по багатьом мирним країнам в тому числі й Україні, яка стала епіцентром війни. В цей день ми вшановуємо синів та дочок українського народу, які віддали своє життя за перемогу та мирне небо над головами наступних поколінь.

Нажаль, сьогодні наша Батьківщина знову переживає важкі випробовування. Щодня українці вимушені жити під вибухи та постріли. Війна, підступно розпочата росією, вже забрала тисячі життів мирних українців та їх дітей, зруйнувала міста та населені пункти. Сьогодні, цей  День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни є особливо актуальним.

Наш спільний обов’язок – пам’ятати тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першими взяли на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені та зруйновані у тій страшній війні.

У цей день ми вшановуємо пам'ять кожного захисника і кожної захисниці, які віддали життя за свободу своєї Батьківщини!

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!