До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

Дата: 20.06.2022 08:45

З метою створення сприятливих умов для активізації підприємницької діяльності, зростання інвестиційної та інноваційної активності суб'єктів господарювання, підвищення рівня конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва, що забезпечить соціально-економічний розвиток області, підвищення рівня життя населення розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації затверджено Порядок використання коштів для надання фінансової підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва через регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Суб'єкти малого та середнього підприємництва (далі – суб'єкти МСП) можуть прийняти участь у конкурсних відборах на отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області для реалізації інвестиційних бізнес проектів.

Фінансова підтримка суб'єктам МСП надається у вигляді :

• безвідсоткових кредитів на поворотній основі на впровадження інвестиційних бізнес-проектів;
  • часткової компенсації на безповоротній основі відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами МСП в банківських установах для реалізації бізнес-проектів.

Організація та проведення Конкурсного відбору інвестиційних бізнес-проектів суб'єктів МСП здійснюється конкурсною комісією з розгляду заявок та інвестиційних бізнес-проектів суб'єктів підприємництва щодо надання Фінансової підтримки.

Детальніше ознайомитися з порядком та умовами участі у Конкурсному відборі можна на сайті http://pidpriem-gue.kr.ua .