До 20 000 грн можуть отримати ветерани та їхні сім?ї для ведення власної справи

Дата: 17.06.2022 09:50

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 року внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Для того, щоб отримати одноразову фінансову підтримку, потрібно:

• зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД);
  • надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму на сайті в розділі мікрофінансування бізнесу – https://veteranfund.com.ua/ .

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.