З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!

Дата: 01.06.2022 11:33

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості і надії на прекрасне майбутнє, адже маленькі непосиди це - опора та радість батьків та майбутнє нашої держави.

Саме від нашої уваги, любові та виховання залежить доля наших дітей. І якщо наше прекрасне підростаюче покоління буде рости у добрі, любові та милосерді, вони змінять наше життя на краще!

Це свято створене з метою нагадати всім, що діти це наше майбутнє, що вони потребують  підтримки та захисту від дорослих. Зараз це свято має важливе значення, так як від рук рашистів постраждали та загинули сотні невинних, беззахисних дітей, багато дітей стали сиротами, позбулися домівки, деяких вивезли з території країні, подальша доля їх невідома.

Маємо надію,  що наступні наші покоління  про війну і ворожнечу дізнаватимуться тільки з книг і ніколи в житті не побачать цю біду наяву.

Діти - це наше щастя, майбутнє та сенс нашого життя. Нехай не тільки в цей святковий день, але і в будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою. Нехай нашим непосидам, завжди яскраво світить сонце, життя дарує приємні подарунки, мрії та бажання збуваються, а батьки завжди будуть вам підтримкою. Крокуйте по життю впевнено та з посмішкою. Фото без опису