Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам

Дата: 20.05.2022 08:23

Агентство ООН у справах біженців розпочинає збір даних для надання грошової допомоги, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій, з метою допомоги. Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи (ВПО), які були вимушені покинути місце постійного проживання у зв'язку з активними бойовими діями.

Сума допомоги базується на розмірі прожиткового мінімуму та становить 2220 грн на одну людину в місяць і буде виплачуватись протягом 3-х місяців із розрахунку на кількість людей у родині.

Під час особистого візиту до пункту реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують особу, та, за наявності, документи дітей та інших осіб, яких ви супроводжуєте:

• паспорт/ID карта/документи з додатку "Дія";
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • водійське посвідчення;
  • або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

Протягом 2-х тижнів після проходження реєстрації на вказаний номер телефону надійде SMS або Viber повідомлення про зарахування коштів. Отримати їх можна буде у відділенні "Укрпошти" лише за наявності документів, що посвідчують особу. Сума допомоги на всіх членів зареєстрованого домогосподарства буде перерахована на одного члена родини, вказаного під час реєстрації.

Найближче відділення реєстрації ВПО в Кіровоградській області знаходиться за адресою:

м. Олександрія, пл. Соборна, буд. 10 (приміщення Комп'ютерної Академії Шаг, вхід з вул. Перспективна).

Графік роботи: пн-пт, з 09:00 до 18:00.