Шановні внутрішньо переміщені особи!

Дата: 02.05.2022 17:22

ЮНІСЕФ і партнери запустили програму допомоги, щоб додатково підтримати українців, постраждалих через війну.

Протягом першої фази Програми надається допомога родинам в Україні, які належать до однієї з двох груп:

- мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

- мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають даним критеріям. У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.

Щоб отримати допомогу, необхідно уважно заповнити анкету на сайті https://register.unicef.org/ та надіслати її, дотримуючись інструкцій.